ALUSELINE NÄDAL

318.10-25.10
Tegeldes aktiiselt energiaharjutuste ja meditatsiooniga eraldub kehast jääkaineid. Need on reeglina happelised. Stress viib samuti keha sisekliima happeliseks.
Tasakaalu ja harmoonia kehas taastamiseks sobib aluseline toit ja vesi.

Alustame koos 18.10 ja uurime nädalal aega aluselisi ja happelisi toite.

1. Teen alates 18.10-25.10. aluselise nädala. Vaatan kuis see mõjub mulle. Katsetan, tunnetan. MA AINULT EI UURI – MA KATSETAN.
2. Laen vett ja joon seda aeglaselt, rahulikult, mõnuga.
3. Söön rahulikult. Õnnistan oma toitu ja mõtlen kõigile neile, kes on ta mu lauale toonud. Naeratan toidule ja selle loojatele. Vaatan armastusega oma toitu. Naeratan ja olen tänulik päiksele, tuulele, veele, mullale, sõnnikule, õhule. Kõigele, kõigele kes hoolitsevad minu eest. Minu sõõmaaeg saab olema meditatsioon.

Seda polegi nii palju. Kui ainult ei uuri, siis tegelikult tegutsedes on seda väga palju meile kõigile. Tegutsedes tundega oled selle kehastus millega tegeled.

Hetkel Eestis müüdavatest vetest tundub kõige aluselisem ph 9,1 olevat Devin vesi- karboniseerimata kujul :http://www.devin.ee/index.php/et/devinvesi.html

Kui sa ei soovi veeäri nuumata vt kodukalt kuidas vett laadida ja samaaegselt video vaatamisega lae oma pudelit. Saad endale vee, mis toetab su puhastumist ja tõstab su

DSC00511

energiataset: http://www.hagal.ee/vee-laadimine/

Aluselistest toitudest leiad ohtralt juttu internetist, nt: http://tervis.tiismus.ee/ylihappelisus.php

Kui sul on oma kogemusi KIRJUTA sellest kodukal kommentaarides. ME KÕIK OLEME HUVITATUD. Saada mõni hea link.

Rubriigid: ettevotmised. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

One Response to ALUSELINE NÄDAL

  1. ketlin kirjutab:

    Mina alustsin nii, et võtsin pakutud kodulehelt välja aluselise toitumise info ja leidsin sealt need toiduained mis mul juba kodus olemas. Tellisin e-poest lisaks kikkerherned, kamuti (proovimiseks), ürdisoola, tahini jne. Teen ise hummuse mida saab asendada leivale määrdena http://www.nami-nami.ee/Recipe/View/489 . Läätsed on nagunii juba mu lemmikuks saanud nt teen nendest sooja läätsesalatit. RETSEPT: keedad läätsed, samajal ajal vokid oliiviõliga pannil lisades enne pordandi, siis parpika ja lõpuks porru viilud. Läätsed keevad umbes sama kaua kui juurikaid vokid. Segad kokku maitsestada meresoola mee sidrunimahla pipra ja soolaga. Lisa soovi korral maitseks hakitud peterselli. Rõhku tuleb panna toitainetele kus on säilinud palju kasulikke vitamiine ja mineraale. Ja loomulikult tuleb süüa värsket kraami. Võtan külmutatud lillkapsas ja brokkoli mis maitsevad ülimaitsvad kui neid keeta krõmpsuks nii umbes 3-4 min kallata vesi ära lisada törts head õli meresoola ja pressida küüslauguküüs. Täna keetsin toortatart ehk valget tatart. Välja nägemine ei ole hea, aga maitseb supper. Homme panen esimest korda munguoad idanema klaaspurki. Vee laadimist teen ise Ralfi video järgi. Punasest lihast olen ma loobunud käesoleva aasta algusest. Nii aasta tagasi poleks ma eladeski uskunud et suudan teha veepäevi või loobuda lihast. Kõik see on mul õnnestunud tänu mitmetele Hagal üritustele energiaharjutustele meditsioonile harmoonia enegiale. Muutused toidusedelis ei ole olnud eesmärk ise vaid pigem kõige eelpoolnimetatule kaasnev.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga